+48 663 967 663 help-vet@wp.pl

HELP-VET

Gabinet weterynaryjny w Ciechanowie

HELP-VET

Gabinet weterynaryjny w Ciechanowie

HELP-VET

Gabinet weterynaryjny w Ciechanowie

Salon pielęgnacji dla zwierząt

 

 

Oferujemy szeroki zakres usług:

 * Strzyżenie psów i kotów wszystkich ras

*  Kąpiele pielęgnacyjne i lecznicze

* Trymowanie

* Rozczesywanie sierści

* Czyszczenie i depilacja kanałów słuchowych, pielęgnacja okolicy oczu, obcinanie pazurków, opróżnianie zatok około odbytowych

*  Akcesoria, kosmetyki i ubranka

 

REGULAMIN Salonu Psiej Urody STELLA

1.  W celu rezerwacji terminu usługi groomerskiej należy kontaktować sięz groomerem pod numerem telefonu  667 100 055 w godzinach pracy salonu lub osobiście w salonie.
2.  Bardzo prosimy o przyprowadzanie Państwa pupili na ustaloną wcześniej godzinę. W razie spóźnienia powyżej 15 minut groomer może odmówić wykonania usługi. Proszę pamiętać, że brak punktualności dezorganizuje pracę salonu.

 1. Przed wizytą w salonie zwierzę powinno odbyć długi spacer ze swoim właścicielem w celu wyeliminowania załatwiania się na stole lub w pomieszczeniu salonu.
 2. Jeśli zwierzę cierpi na przewlekłą chorobę (np. padaczka) to podczas umawiania wizyty właściciel powinien poinformować o tym groomera. Salon nie ponosi odpowiedzialności za pogorszenie stanu zdrowia zwierzęcia w przypadku zatajenia przez właściciela jego choroby.
 3. Groomer może odmówić usługi pielęgnacyjnej jeśli pies lub kot ma patologiczna zmiany skórne. W przypadku inwazji pasożytów zewnętrznych (pchły, świerzb) właściciel powinien poinformować o tym groomera podczas umawiania wizyty.
 4. Zwierzęta zostają w salonie bez właścicieli. Zapewniamy, że zostawiacie Państwo swoich podopiecznych w dobrych rękach.
  7.  Jeżeli pies lub kot jest agresywny groomer może odmówić wykonania usługi. Prosimy o informowanie o ewentualnej agresji psa lub kota  podczas umawiania wizyty.
  8.  W przypadku zbyt mocno skołtunionego psa lub kota wcześniej ustalona fryzura może ulec zmianie.
 5. Zabiegi pielęgnacyjne wykonuje groomer, który używa sprzętu i kosmetyków najwyższej klasy, przeznaczonych do stosowania u zwierząt.
 6. Zdjęcia wykonywane w salonie udostępniane są na stronie FB Salonu tylko za zgodą właściciela zwierzęcia.
  11. Korzystając z usług salonu klient jednocześnie akceptuje regulamin.