+48 663 967 663 help-vet@wp.pl

HELP-VET

Gabinet weterynaryjny w Ciechanowie

HELP-VET

Gabinet weterynaryjny w Ciechanowie

HELP-VET

Gabinet weterynaryjny w Ciechanowie

Personel

Agnieszka Czarnewicz-Lis
lekarz weterynarii
specjalista chorób psów i kotów

Ukończyłam studia weterynaryjne na Uniwersytecie Warmińsko –Mazurskim w Olsztynie w 2009 roku, w 2018 roku uzyskałam tytuł specjalisty Chorób Psów i Kotów. Jestem właścicielem i kierownikiem gabinetu, a zarazem lekarzem pierwszego kontaktu. Interesuję się dermatologią i cytologią. Obecnie jestem w trakcie cyklu szkoleń z dermatologii klinicznej pod okiem wybitnej dermatolog dr Joanny Karaś-Tęczy. W gabinecie oprócz psów i kotów przyjmuję tych najmniejszych pacjentów, czyli króliki i gryzonie.  Zawód, który wykonuję daje mi dużo satysfakcji i nie zamieniłabym go na żaden inny 🙂

Jestem mamą 7-letniego Jasia. Mój dom jest pełen zwierząt – trzy psy, kot i dwie kawie. W wolnym czasie czytam książki o tematyce kryminalistycznej.

dr n.wet. Łukasz Lis
lekarz weterynarii
chirurg

Magdalena Ćwiękała
lekarz weterynarii
internista

Anna Świerk
lekarz weterynarii
kardiolog

Łukasz Sokalski
lekarz weterynarii
specjalista chirurgii weterynaryjnej

Jestem absolwentem Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie. Od początku mojej kariery zawodowej skupiałem się na chirurgii i ortopedii psów i kotów. W przychodni udzielam konsultacji z zakresu chorób kostno- stawowych oraz wykonuję zabiegi ortopedyczne.
W wolnym czasie uprawiam strzelectwo sportowe i szybownictwo.

Justyna Wudarska
technik weterynarii
groomer

Technikiem weterynarii jestem od 2015r. Swoją przygodę ze zwierzętami zaczęłam w 2010 roku jako dom tymczasowy dla porzuconych psów. Potem z potrzeby serca pracowałam w Schronisku dla bezdomnych zwierząt w Pawłowie jako technik weterynarii. Obecnie jestem tam wolontariuszką. W 2015 roku ukończyłam kurs groomerski. Moja praca jest moją pasją o której marzyłam od dzieciństwa.

 Prywatnie mam 5 adoptowanych psów i 3 przygarnięte koty.

Anna Wilczewska
technik weterynarii

W 2018 roku ukończyłam szkołę ZSCKR w Golądkowie na kierunku Technik Weterynarii. Jestem miłośniczką wszystkich zwierząt, a weterynarią interesuję się od najmłodszych lat. W przychodni asystuję przy wizytach i zabiegach chirurgicznych oraz czuwam nad pacjentami, przebywającymi w szpitalu.

Po powrocie z pracy w domu czeka  na mnie pięć milusińskich kotów oraz dwa szalone psy.