+48 663 967 663 help-vet@wp.pl

HELP-VET

Gabinet weterynaryjny w Ciechanowie

HELP-VET

Gabinet weterynaryjny w Ciechanowie

HELP-VET

Gabinet weterynaryjny w Ciechanowie

Personel

Agnieszka Czarnewicz-Lis
lekarz weterynarii
specjalista chorób psów i kotów

Ukończyłam studia weterynaryjne na Uniwersytecie Warmińsko –Mazurskim w Olsztynie w 2009 roku, w 2018 roku uzyskałam tytuł specjalisty Chorób Psów i Kotów. Jestem właścicielem i kierownikiem gabinetu, a zarazem lekarzem pierwszego kontaktu. Interesuję się dermatologią i cytologią. Obecnie jestem w trakcie cyklu szkoleń z dermatologii klinicznej pod okiem wybitnej dermatolog dr Joanny Karaś-Tęczy. W gabinecie oprócz psów i kotów przyjmuję tych najmniejszych pacjentów, czyli króliki i gryzonie.  Zawód, który wykonuję daje mi dużo satysfakcji i nie zamieniłabym go na żaden inny 🙂

Jestem mamą 7-letniego Jasia. Mój dom jest pełen zwierząt – trzy psy, kot i dwie kawie. W wolnym czasie czytam książki o tematyce kryminalistycznej.

dr n.wet. Łukasz Lis
lekarz weterynarii
chirurg

Marta Szczecińska
lekarz weterynarii
specjalista chorób psów i kotów

Ukończyłam Wydział Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie w 2005 roku, a w 2018 roku uzyskałam tytuł Specjalisty Chorób Psów i Kotów.  Zdobytą wiedzę i doświadczenie wykorzystuję w pracy jako lekarz internista.

Prywatnie jestem właścicielką kotki syjamskiej i psa płochacza niemieckiego.

Anna Świerk
lekarz weterynarii
kardiolog

Łukasz Sokalski
lekarz weterynarii
specjalista chirurgii weterynaryjnej

Jestem absolwentem Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie. Od początku mojej kariery zawodowej skupiałem się na chirurgii i ortopedii psów i kotów. W przychodni udzielam konsultacji z zakresu chorób kostno- stawowych oraz wykonuję zabiegi ortopedyczne.
W wolnym czasie uprawiam strzelectwo sportowe i szybownictwo.

Justyna Wudarska
technik weterynarii
groomer

Technikiem weterynarii jestem od 2015r. Swoją przygodę ze zwierzętami zaczęłam w 2010 roku jako dom tymczasowy dla porzuconych psów. Potem z potrzeby serca pracowałam w Schronisku dla bezdomnych zwierząt w Pawłowie jako technik weterynarii. Obecnie jestem tam wolontariuszką. W 2015 roku ukończyłam kurs groomerski. Moja praca jest moją pasją o której marzyłam od dzieciństwa.

 Prywatnie mam 5 adoptowanych psów i 3 przygarnięte koty.

Anna Wilczewska
technik weterynarii

W 2018 roku ukończyłam szkołę ZSCKR w Golądkowie na kierunku Technik Weterynarii. Jestem miłośniczką wszystkich zwierząt, a weterynarią interesuję się od najmłodszych lat. W przychodni asystuję przy wizytach i zabiegach chirurgicznych oraz czuwam nad pacjentami, przebywającymi w szpitalu.

Po powrocie z pracy w domu czeka  na mnie pięć milusińskich kotów oraz dwa szalone psy.